Zrodzeni z Gniewu

Forum klanowe


#1 21-03-2008 14:24:39

Shaar

Administrator

Punktów :   

Żeby nie było, że pusto

Zacznę Ja. A co.

Żebyście wiedzieli, z kim macie do czynienia.

Jestem Marcin. Zamieszkuję w Lublinie. Od wieków.
Wampiryzm mię trafił przez kumpla z OGame. Tam na forum sojuszu GFS U3 podesłał link i postanowiłem sprawdzić.
No i jestem.

Coś o mnie- lubię czytać (przeważnie fantastykę i fantasy, ale nie tylko), słuchać- muzykę wszelaką (ważne, by dobra była, choć po kilku piwach i Ich troje nie razi tak, jak na trzeźwo), z lekka interesuję się netem i kompami, ale wyłącznie hobbystycznie (no, laikiem nie jestem).
Uwielbiam sklejać modele kartonowe. Teraz mam na tapecie Mothership Taiidan z gry Homeworld, a za chwilę sie biorę za pancernik Bismarck.
Sam osobiście wolę samoloty, ale pewien jedenastolatek imieniem Jonasz bardzo chce mieć ten okręt. W planach też jest Yamato. Oba w skali 1:200 (ponad metr długości).
Ów jedenastolatek to mój pierworodny.

Może sknuję topic z galerią, to wstawię kilka zdjęć.

Offline

 

#2 25-03-2008 13:09:15

Kolek

Jezdziec zla

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

Eheh no to coś o mnie )


Na tą grę też natrafiłem przez OGame także u3 ale inny sojusz i ostatnio kiepsko tam piszczę bo kolejny złom ale w przód .
A teraz cosik o mnie mam na imię Grzesiek, mam 18 lat mieszkam w Jarosławiu(podkarpacie, koło Rzeszowa) interesuję się wszystkim po trochu w szczególności komputerami i z tym związany mój kierunek kształcenia technik informatyk, słucham wszelkiego rodzaju muzyki od disco polo po ciężki metal zależy czy wpadnie w ucho no to by chyba było tyle w razie jakiś pytań pytać

Offline

 

#3 25-03-2008 20:35:20

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

hmmm...
no wiec widze ze wszyscy sie roznimy bardzo!lacznie od gustow muzycznych po uzywanie shifta w pisaniu !hehe...ja bardziej preferuje hip hop ale posluchac moge wszystkiego!z ta muzyka utozsamiam sie moze dlatego ze sam nagrywam www.megatotal.pl/spr tu mozecie sprawdzic!ale by nie bylo ze szczeniak mam 23 lata wbrew pozorom nie smigam w bluzach z kapturem i nie mam szerokich spodni:D!na gre trafilem przez interie bo tu ja wypatrzylem!a co do wampiryzmu to zawsze lubialem zjawiska typu ufo,duchy wampiry itp wiec dlatego sie w tym odnalazlem!no to by bylo na tyle...o moze jeszcze ze studiuje na III roku MiZ na WSZiA w opolu!
pozdrawiam

Offline

 

#4 26-03-2008 10:35:44

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

teraz czas chyba na mnie
student politechniki rzeszowskiej kierunek matematyka z informatyka specjalnosc nauczycielska rok 3, pisze prace w tym momencie z liczb fibonacciego i ich reprezentacji grafowej
wiem strasznie to brzmi ale ja sam niewiele z tego wiem
poza tym nie wiem co moge jeszcze napisac w razie pytan to albo tu albo gg (8841291)

Offline

 

#5 26-03-2008 11:34:27

Shaar

Administrator

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

E tam strasznie. Kto ostatnio czytał Kod Da Vinci, to o ciągu Fibonacciego na pewno wie. Choćby to, że coś takiego istnieje.
Ja jestem po politologii, znaczy sie humanista, ale z zainteresowań jestem raczej ścisły. Pasjami czytuję Wiedzę i Życie, lubię astronomię,
uwielbiam lotnictwo i uważam, że "inteligencja" winna obejmować wszystkie dziedziny. Nie uznaję "wykształciuchów" humanistów, którzy wymagają od wszystkich wiedzy historycznej, filologicznej, a sami w głębokim poważaniu mają przedmioty ścisłe.
Tak, wszyscy muszą wiedzieć niemalże wszystko o Konstytucji 3 maja albo o Rewolucji Francuskiej, ale my nie musimy wiedzieć co to są liczby pierwsze, a już wymienić kilka z nich? Toż to pogaństwo!
Brrrr, mierzi mnie takie podejście.

Offline

 

#6 26-03-2008 11:51:22

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

hehe tak prawde mowiac co kto lubi tego sie trzyma a reszta lata jak im wiaterek zawieje i co im w danym momencie potrzeba
ale fakt faktem wymagac od kogos doglebnej wiedzy na temat jemu znany bo sie tym interesuje akurat to glupota ja tam trzymam sie na podstawowym poziomie z tego co sie da zebym mogl powiedziec choc dwa slowa na kazdy temat a w razie czego posluchac o reszcie i cos tam zawsze zostanie w lepetynie

Offline

 

#7 30-03-2008 14:47:25

Wrasper

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

Czas na mnie No cóz, Szymon -  student polibudy w Łodzi, kierunek - Fizyka Techniczna. Wiem brzmi strasznie ale powiem wam ze takie jest w rzeczywistosci Z muzyki głównie słucham Hip-Hopu ale i innymi gatunkami nie pogardze. Jezeli chodzi o filmy/seriale to ostatnio na nowo odkrywam uroki Kompanii Braci tym razem w HD. Blood Wars daje mi chwile odpoczynku i powód zeby czasem usiasc przy kompie - tak, tak z reguły siedze przy PS2

Offline

 

#8 30-03-2008 14:56:39

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

ooo...i bratnia dusze w hh widze:D!

Offline

 

#9 30-03-2008 19:32:52

DarkLilith

Sluga smierci

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

No dobra teraz ja Mam na imię Karolina, mam 18 lat i jestem z Warszawy Co tu dużo mówić  muzyka to moje całe życie ^^  oprócz tego bardzo lubię fotografię i chyba zwiążę z tym swoje życie a i jeszcze interesuję się lingwistyką- co jak co, ale chciałabym znać jak najwięcej języków hmm a tu- BW trafiłam przypadkiem...kiedyś znalazłam w necie linka do tej strony i tak się zaczęło

Offline

 

#10 31-03-2008 00:18:41

osa

Sługa Śmierci

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

to jak sie tak przedstawiamy i przedstawiamy to : Osa = Majka studiuje Nauczanie Początkowe z Wychowaniem Muzycznym hehe tak jak jeden z naszych kolegów też piszę pracke ale na troche lepszy temat : Dojrzalosc szkolna dzieci na przykladzie klasy I SP muzyka to moja pasja ale bardziej pociaga mnie nauczanie poczatkowe ..... gdyby dzieci wiedzialy co ich "PANI"  robi w  wolnym czasie napada, oblega hehehe ;-)


myslalam ze studenci maja malo czasu....... a tutaj trzeba bedze zrobic badania ile studentow gra w BW hshshsaaa

Ostatnio edytowany przez osa (31-03-2008 00:30:32)

Offline

 

#11 31-03-2008 11:44:10

Mataret

Adept smierci

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

To ja teraz
Emilia z Torunia, 23 lata, już po studiach (Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne, dyplom z etnologii i filologii polskiej), na codzień pracuję, nie codziennie, ale często, śpiewam (chór, czasem jak sie ułoży to i zespół). Robię jeszcze podyplomówkę z logopedii, to efekt moich zainteresowań. W czasie wolnym (jak się zdarzy) pasjami gram w karcianki i erpegi ze znajomymi. W BW tak sobie trochę pogrywam, to moja druga postać, ta podstawowa szaleje na Morii. Na zapas podam nr gg - 4394119
Pozdrowienia dla wszystkich szamownych klanowiczów z prawdziwie gotyckiego miasta

Offline

 

#12 01-04-2008 12:22:21

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

osa napisał:

to jak sie tak przedstawiamy i przedstawiamy to : Osa = Majka studiuje Nauczanie Początkowe z Wychowaniem Muzycznym hehe tak jak jeden z naszych kolegów też piszę pracke ale na troche lepszy temat : Dojrzalosc szkolna dzieci na przykladzie klasy I SP muzyka to moja pasja ale bardziej pociaga mnie nauczanie poczatkowe ..... gdyby dzieci wiedzialy co ich "PANI"  robi w  wolnym czasie napada, oblega hehehe ;-)


myslalam ze studenci maja malo czasu....... a tutaj trzeba bedze zrobic badania ile studentow gra w BW hshshsaaa

dziewczyno skoncz z badaniami, nie wystarczy ci ze musisz badania do pracy w podstawowce zrobic to jeszcze tu
a teraz na serio tu siedza glownie osoby w wieku 17 - 25 lat to i tak wypada ze praktycznie sami studenci albo tuz po...
szacunek ze chce ci sie meczyc z dydaktyka mi sie nie chcialo to sie dorwalem liczb fibonacciego

Offline

 

#13 01-04-2008 18:32:14

Shaar

Administrator

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

17-25 mówisz? No to mówcie mi wujku. ;-D

Offline

 

#14 01-04-2008 23:21:46

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

hmm...Shaar niejestesmy tacy starzy,nie przesadzaj....

Offline

 

#15 01-04-2008 23:32:49

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: Żeby nie było, że pusto

wujku i ciociu spokoj!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mojeforks.pun.pl www.gsrnowasol.pun.pl www.kpoptown.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.elf-bot.pun.pl