Zrodzeni z Gniewu

Forum klanowe

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 31-03-2008 17:27:49

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

to jest tylko propozycja,moze ktos da jeszcze inny pomysl!fakt nie znamy sie i moze byc roznie!ale z 2 strony nie ma tez takiego zaufania zeby zmowic sie np i podzielic skladki na 2 czy 3cosoby - kazdy nieuczciwy chcialby fajna sumke prkow tylko dla siebie!ja osobiscie wstrzymam sie od glosu!zeby uniknac ewentualnych niedomowien!jak juz wybrany zostanie to ja go zglosze jako skarbnika i dalej zobaczymy...

Offline

 

#17 31-03-2008 17:56:01

DarkLilith

Sluga smierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

A pytanie....czy wszyscy bez wyjątku będą płacić składki? ;> nawet przywódca i skarbnik?

Offline

 

#18 31-03-2008 18:20:02

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

sluchaj nie utrzymujemy kogos z naszych skladek - bez jaj!KAZDY bez wyjatku czy to skarbnik,przywodca czy zastepca,wszyscy tygodniowo 200!najpierw ustalamy na co zbieramy np w tym miesiacu kupujemy "" i to kupujemy!Nie ma ze skarbnik wydal na cos innego!

Offline

 

#19 31-03-2008 21:22:01

czubek

Sługa Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

moim zdaniem skarbnikiem powinna zostac ta osoba ktora duzo siedzi na forum glownym i dobrze orientuje sie w cenach itemow ale to tylko moje zdanie

Offline

 

#20 01-04-2008 09:24:06

Kolek

Jezdziec zla

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

No to ja się wypowiem w chwili obecnej 200 pr to dla mnie średnio z względu na nowy pusty kwadrat w 4s ale myślę że z samych wypraw/pielgrzymek jestem w stanie to uciągnąć co do skarbnika i możliwości wyniesienia pr z klanu zgłasza się taki fakt operatorowi gry i taki delikwent albo zwraca pr skąd wziął albo dostaje pięknego bana

Offline

 

#21 01-04-2008 10:21:35

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

co do procedur to jasne!chodzi o to kim go zrobic!kilka postow wyzej padla propozycja wiec jak wszystkim pasuje to tak zrobmy!inne pomysly zglaszac!nie chce by bylo tak ze ja wybralem okazuje sie wal i na mnie!wybieramy wspolnie a ja wsztrymam sie od glosu!skarbnika zatwierdze i zglosze po wybraniu

Offline

 

#22 01-04-2008 12:04:05

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

jestem juz i ja sorki za nieobecnosc w ostatnim czasie ale kompa mam zrypanego i w tym momencie jescze nie wiem jak to do konca bedzie ale cos bede kupowal na dniach jesli chodzi o glowny temat to jestem za zbiorkami i 200pr/tydzien to tez mnie zadowala. czekam tylko na wiadomosc komu i kiedy

najlepiej sprawdzaja sie proste pomysly wiec chyba bedzie dobrze jak kogos wybierzemy na skarbnika i ten ktos bedzie kombinowal jakies przedmioty czy cos w tym stylu i na forum wrzucal opis tego wszystkiego a potem wspolnie bysmy sie zastanowili czy sie oplaca i takie tam

pozdro all

Ostatnio edytowany przez jny (01-04-2008 12:45:03)

Offline

 

#23 01-04-2008 19:23:11

Wrasper

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

A moze po prostu jest ktos chetny na objecie funkcji skarbnika ? Ja szczeze mówiac srednio orientuje sie w cenach, choc mój cały ekwipunek kupiłem na forum, a póki co zbieram na dobry demoniczny sztylet (ech 6k pr....) No i wiecie, najlepiej niech to bedzie jakas rozgarnieta, elokwentna osoba (czytaj: kobieta ) która bedzie wiedziec ile z tych funduszy jest klanowych a ile sama zdobyła i moze sobie przeznaczyc na podbijanie statsów A i jeszcze taka sprawa: ustalamy 1 dzien kiedy wpłacamy składki ? Np. poniedziałki ? Wiecie zeby nie była bałaganu ze tamten wplacił w srode, ten sie spóznia i takie tam.

Offline

 

#24 01-04-2008 23:27:55

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

ustalenie terminu obowiazkowe!wiec jesli mamy 3 dziolchy to moze wsrod nich wybierajmy!Mataret,DarkLilith,QueenOfDeath!

Offline

 

#25 01-04-2008 23:31:02

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

ja jestem za

Offline

 

#26 01-04-2008 23:45:02

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

no to nie zwlekajmy z tym:wybieramy miedzy naszymi Paniami!rozpoczete

Offline

 

#27 01-04-2008 23:50:27

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

moze jeszcze je spytamy o zgode tak przy okazji po wszystkim

Offline

 

#28 03-04-2008 20:05:17

DarkLilith

Sluga smierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

Ja osobiście podziękuje... nie nadaję się do takich rzeczy... dysponuję małą ilością wolnego czasu, więc wątpię, żebym się dobrze sprawdziła jako skarbnik.

Offline

 

#29 10-04-2008 13:56:18

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

dobra to jak to w koncu bedzie z tymi skladkami??? do kogo kiedy i ile??? pasowalo by to w koncu ustalic bo w sumie zawiesil nam sie jakos ten temat i nikt ani slowa nie mowi a z drugiej strony jakos tak ostatnio nikt nic tu nie pisze

Offline

 

#30 10-04-2008 23:12:13

Shaar

Administrator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

Ano, temat się zawiesił, bo i szefu zawieszony. Poczekajmy z decyzjami do powrotu (jeśli...) Samsona.
Dostał bana i nie wiadomo, co będzie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gierkabeyblade.pun.pl www.mojeforks.pun.pl www.elf-bot.pun.pl www.kpoptown.pun.pl www.cod4league.pun.pl