Zrodzeni z Gniewu

Forum klanowe


#46 16-04-2008 17:09:13

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

powiedz mi a jak z frekwencja klanowiczow w grze,oblegach?Korzystacie tez z pomocy G_A? tzn.musialem cos zle odebrac powyzsze posty! A co do shaar'a?jak jego poczynania?

Offline

 

#47 17-04-2008 10:25:36

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

wiekszosc sie loguje codziennie a i ci co sie nie loguja maja wytlumaczenie o ktorym zawiadomili (chyba jedna osoba tylko jakies 3 dni)
do oblegow sie wlacza tak okolo 10 klanowiczow czyli jak bylo tak i jest. co do shaara to nie mozna na niego narzekac robi to co ma robic skoro funkcjonujemy pozdro

Offline

 

#48 17-04-2008 12:02:08

DarkLilith

Sluga smierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

Doba to ja też zabiorę głos Nie chcę robić za "sąd niemy" No więc jak dla mnie może być i Wasper...ale jak mi uciekniesz ze składkami.... no nie będzie ciekawie

Offline

 

#49 18-04-2008 13:39:12

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

ten "sad niemy" byl dla lachu. przeciez nikogo nie bedziemy do niczego zmuszac. jestesmy tu po to by cieszyc sie ze wspolnej gry a ze jakies zasady powinny obowiazywac... no coz zawsze sa jakies zasady bo inaczej nie byloby zabawy
to jak wrasper zgadzasz sie na zostanie skarbnikiem klanowym??

Ostatnio edytowany przez jny (18-04-2008 13:41:05)

Offline

 

#50 18-04-2008 14:31:02

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

jny czytales na 1 stronie forum to co pisalem? chcialbym wrocic chociaz na 15 min do gry by zmienic zastepce,tylko potrzebuje waszej pomocy czyli wypowiedzi na forum bw! chce bys objol ta pozycje w klananie,czesto sie logujesz jestes aktywny i mozna liczyc na Ciebie!pozdro
ps.Wrasper licze na Ciebie jako skarbnika!

Offline

 

#51 18-04-2008 17:14:02

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

przyszla od G_A klanowka by przejsc na czas twojej nieobecnoscido nich. pytanie samson do ciebie w takim razie czy przeczhodzic na ten czas do nich czy wstzymac sie jeszcze od tego?? pozdro

Offline

 

#52 18-04-2008 20:33:34

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

jezeli c47 nie odblokuje mnie chociaz na chwile bym mogl oddac zastepce komus z Was mozecie przejsc do G_A! co do waszego powrotu to juz bedzie wasza decyzja i nie bede mial Wam za zle jezeli ktos po moim powrocie (jezeli bedzie) nie wroci!
pozdraiwam

Offline

 

#53 18-04-2008 20:38:35

czubek

Sługa Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

a ja tam pozostane w tym klanie do konca

Offline

 

#54 18-04-2008 20:42:30

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

hehe...fajnie widziec takie slowa,ale mysle ze mozecie przez ten czas sie rozwinac troche w G_A! bez zastepcy chociaz malo mozecie! a takich jak Ty i paru innych aktywnych z Was jest nie wielu i pewnie ktos jeszcze odejdzie!a tak na marginesie kto odszedl?

Offline

 

#55 18-04-2008 23:51:01

jny

Adept Śmierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

Wrasper 
czubek   
jny 
cyprian25 
QueenOfDeath   
osa   
Mataret

ci zostali nie liczac ciebie samson. ja tez zostaje w klanie.
fakt faktem nie wiem kto przeszedl do G_A

Ostatnio edytowany przez jny (19-04-2008 17:30:50)

Offline

 

#56 20-04-2008 23:08:12

DarkLilith

Sluga smierci

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

A ja wroce jak tylko przywroca Cie Samson, ale nie wiem jak Kolek....

Offline

 

#57 29-05-2008 13:57:42

SAMSON

Moderator

Punktów :   

Re: SKLADKI KLANOWE

WITAM WSZYSTKICH

Pewne jest juz to ze nie wroce na r1 w swojej postaci!ce47 jest na tyle nieslowny ze nie mam co pisac i zasypywac go na pw bo i tak po nim to splywa! juz nawet to ze tlumaczyl dla jny ze gdy ja sie odezwe to odblokuje mu przypomnialem to nie raczyl odpisac! wogle nie potraktowal tego w sposob przepisowy w ktorym mam mozliwosc odwolania sie! niestety moje odwolanie nawet nie zostalo opublikowane tak wiec narazie to tyle naszej wspolnej gry!mam zamiar wrocic na r1 ale jak juz postacia z min.15lvl.aby modz zalozyc klan!puki co to tyle...Pozdro 4all

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.usmcfr.pun.pl www.zakonsokola.pun.pl www.wsfii.pun.pl www.biotechnologiakul.pun.pl www.elekitelek.pun.pl